Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Label
te: లేబుల్

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత

en: Menu settings
te: మెనూ అమరికలు
