Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Label
ug: بەلگە

en: Insert
ug: قىستۇرۇش

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Menu settings
ug: تىزىملىك تەڭشەش
