Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Label
uk: Мітка

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Insert
uk: Вставити

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: navigation
uk: навіґація

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Static
uk: Статичне

en: Block name
uk: Назва блоку

en: Transition
uk: Перехід

en: Installed
uk: Встановлено

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: Relative
uk: Відносний

en: You must enter a number from 0 to 99.
uk: Необхідно ввести число від 0 то 99.

en: Menu parent
uk: Батько меню

en: Animate
uk: Анімація

en: Menu depth
uk: Глибина меню
