Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط
