Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Label
vi: Nhãn

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Insert
vi: Chèn

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Static
vi: Tĩnh

en: Block name
vi: Tên khối

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Menu settings
vi: Thiết lập trình đơn

en: Relative
vi: Liên quan

en: Animate
vi: Hoạt cảnh
