Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Label
ar: التسمية

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Insert
ar: أدرج

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Transition
ar: الترجمة

en: Installed
ar: مثبت

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة
