Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Block name
az: Blok adı

en: Transition
az: Keçid

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri
