Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Block name
bo: ལྷུ་ལག་གི་མིང

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད
