Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Label
da: Etiket

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Insert
da: Indsæt

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Static
da: Statisk

en: Block name
da: Bloknavn

en: Transition
da: Overgang

en: Installed
da: Installeret

en: Menu settings
da: Menu

en: Relative
da: Relativ
