Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Yes
es: Sí

en: Label
es: Etiqueta

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Insert
es: Insertar

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: navigation
es: navegación

en: Not installed
es: No instalado

en: Static
es: Estático

en: Block name
es: Nombre del bloque

en: Transition
es: Transición

en: Installed
es: Instalado

en: Menu settings
es: Opciones del menú

en: Relative
es: Relativo

en: You must enter a number from 0 to 99.
es: Debe escribir un número entre 0 y 99.

en: Menu parent
es: Menú padre
