Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Label
et: Nimetus

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Insert
et: Sisesta

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: navigation
et: navigatsioon

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Block name
et: Ploki nimi

en: Transition
et: Olekusiire

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Relative
et: Suhteline
