Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Label
fa: برچسب

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Block name
fa: نام بلوک

en: Transition
fa: انتقال

en: Installed
fa: نصب شده

en: Menu settings
fa: تنظیمات منو

en: Relative
fa: نسبی
