Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી
