Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Label
hi: लेबल

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Before
hi: पहले

en: After
hi: बाद में

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Block name
hi: ब्लॉक का नाम

en: Transition
hi: संक्रमण

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Menu settings
hi: मेनू सेटिंग
