Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Insert
hr: Umetni

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Block name
hr: Naziv bloka

en: Installed
hr: Instaliran

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika
