Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Label
is: Merking

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Insert
is: Setja inn

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar
