Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Label
lt: Etiketė

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Block name
lt: Bloko pavadinimas

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos
