Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Label
lv: Etiķete

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Insert
lv: Ievietot

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: navigation
lv: navigācīja

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Static
lv: Statiska

en: Block name
lv: Bloka nosaukums

en: Transition
lv: Pāreja

en: Installed
lv: Instalēts

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi
