Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Label
my: အညွန်း

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား
