Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Label
ne: लेबल

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको
