Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Label
oc: Etiqueta

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Static
oc: Estatic

en: Block name
oc: Nom del blòt

en: Transition
oc: Transicion

en: Installed
oc: Installat

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: Relative
oc: Relatiu
