Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Label
pt: Rótulo

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Insert
pt: Inserir

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Depois

en: navigation
pt: navegação

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Block name
pt: Nome do bloco

en: Transition
pt: Transição

en: Installed
pt: Instalado

en: Menu settings
pt: Configurações do menu

en: Relative
pt: Relativo

en: Menu parent
pt: Menu superior

en: Animate
pt: Animar abertura

en: Menu depth
pt: Profundidade do menu
