Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Label
ro: Etichetă

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Insert
ro: Inserare

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Block name
ro: Numele blocului

en: Transition
ro: Tranziție

en: Installed
ro: Instalat

en: Menu settings
ro: Opţiuni de meniu

en: Relative
ro: Relativă
