Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: False
th: เท็จ

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Block name
th: ชื่อที่ถูกบล็อก

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Menu settings
th: ตั้งค่าเมนู
