Responsive Navigation (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Label
tr: Etiket

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Insert
tr: Ekle

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Block name
tr: Blok adı

en: Transition
tr: Geçiş

en: Installed
tr: Kurulu

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: Relative
tr: Göreceli
