Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor
