Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Close
am: ዝጋ
