Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Close
ast: Zarrar
