Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Close
fi: Sulje

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
fi: Käytä tyylien nimissä ainoastaan aakkosnumeerisia merkkejä, väliviivoja (-) ja alaviivoja (_).

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
