Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Dimensions
he: מימדים

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Close
he: סגירה

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
