Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
