Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
