Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
