Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
