Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Close
nn: Lukk
