Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Close
sl: Zapri

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
