Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
