Responsive Theme Preview (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Close
ug: يېپىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
ug: 样式名称请只使用小小写字母，下划线（_）和连字符（-）。
