Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Close
ar: إغلاق

en: About
ar: حول

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
ar: رجاء استخدم فقط أحرفا لاتينية صغيرة وأرقاما وشرطات سفلية (_) وشرطات (-) في أسماء الأشكال.

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
