Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
be: Калі ласка, ужывайце толькі малыя літары, ніжняе падкрэсліванне (_), і дэфіс (-) для назвы стыляў.

en: Weight for @title
be: Вага для @title
