Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Width
bn: প্রস্থ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
