Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
