Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Close
da: Luk

en: About
da: Om

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: Uses
da: Bruger

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
da: Brug kun små bogstaver, understregninger (_) og bindestreger i formatnavne.

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
