Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
el: Παρακαλώ χρησιμοποιήστε μόνο μικρά γράμματα και αριθμούς, χαρακτήρες υπογράμμισης (_), και παύλες (-) για τα ονόματα των στυλ.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
