Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu
