Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Close
fr: Fermer

en: About
fr: À propos

en: Landscape
fr: Paysage

en: Uses
fr: Utilisations

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
fr: N'utilisez que des caractères alphanumériques en minuscules, des tirets bas (_) et des traits d'union (-) pour les noms de style.

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: The @library library is not present
fr: La bibliothèque @library n'est pas présente
