Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Close
gu: બંધ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
