Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Close
hi: बंद करे

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
