Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
hr: Koristite samo mala slova i znamenka, donje crtice (_), i crtice (-) za nazive stilova.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
