Responsive Theme Preview (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: @label
hy: @label (@column)

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
